یقه ماشین استاندارد بازار خودرو

یقه: ماشین استاندارد بازار خودرو

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

پردرآمدترین زن بازیگر دنیا کیست؟

اما استون که سال پیش جهت بازی در «لالا لند» اسکار گرفت، پردرآمدترین بازیگر زن دنیا است. پردرآمدترین زن بازیگر دنیا کیست؟ عبارات مهم :..

ادامه مطلب

عکس + کیک تولد متفاوت رضا صادقی

رضا صادقی خواننده پاپ کشور در اینستاگرامش تصویر جالبی از تولدش در کنار دخترانش و کیک جالبش منتشر کرد.  کیک تولد متفاوت رضا صادقی+عکس ..

ادامه مطلب

۴ کشته و ۱۲ زخمی تبعه افغان در واژگونی ماشین

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از کشته و زخمی شدن ۱۶ تبعه افغان براثر واژگونی یک ماشین خبر داد. ۴ کشته و ۱۲ زخمی تبعه افغان در واژگونی خو..

ادامه مطلب

ادامه فعالیت قرارگاه مبارزه با دزدی تا آخر سال ، شناسایی نقاط پرسرقت کشور

معاون مبارزه با دزدی پلیس آگاهی ناجا از تهیه نقشه جغرافیای دزدی خبر داد و گفت: نقاط پر دزدی در سطح کشور شناسایی می‌شود.  شناسایی نقاط..

ادامه مطلب

قدم مهم در لوازم‌ یدکی ، مرسدس بنز نخستین قطعه تمام فلزی استاندارد را با پرینتر سه بعدی تولید کرد

برای نخستین بار مرسدس بنز توانست یک قطعه فلزی را با تمامی استانداردها مورد نیاز با استفاده از چاپ سه بعدی تولید کند. مرسدس بنز نخستین قطع..

ادامه مطلب

، کیارستمی&quot، رسیدگی مجدد به پرونده پزشکی &quot

رییس کل شرکت نظام پزشکی از پیگیری مجدد به پرونده پزشکی مرحوم کیارستمی در هیات عالی انتظامی نظام پزشکی خبر داد. رسیدگی مجدد به پرونده پزشکی..

ادامه مطلب

اختلاف پیمان قاسم‌خانی و مهران مدیری از کجا شروع شد؟

پیمان قاسم‌خانی با حضور در برنامه «سی‌وپنج» راجع به همکاری‌اش با مهران مدیری و همچنین فیلمنامه‌هایی که در سینما نوشته است توضیح داد و گفت: «اختلافم با مهران مد..

ادامه مطلب