یقه ماشین استاندارد بازار خودرو

یقه: ماشین استاندارد بازار خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علیرضا قربانی از اجرای موزیک جام جهانی انصراف داد

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی منشتر شدن متنی انصراف خود را از اجرای یکی از قطعه های مربوط به جام جهانی فوتبال روسیه اعلام کرد.

علیرضا قربانی از اجرای موزیک جام جهانی انصراف داد

علیرضا قربانی از اجرای موزیک جام جهانی انصراف داد

عبارات مهم : ایران

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی منشتر شدن متنی انصراف خود را از اجرای یکی از قطعه های مربوط به جام جهانی فوتبال روسیه اعلام کرد.

به گزارش مهر، علیرضا قربانی منشتر شدن متنی از خوانندگی در یکی از قطعه های مربوط به جام جهانی فوتبال روسیه به رهبری شهرداد روحانی انصراف داد.

در متن علیرضا قربانی آمده است:

« به نام ایزد مهرآفرین/ در روزهای اخیر، خبری مبنی بر تولید و حضور اینجانب به عنوان خواننده قطعه ای با همراهی ارکستر سمفونیک پایتخت کشور عزیزمان ایران و به رهبری جناب شهرداد روحانی جهت حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در رسانه ها منتشر شد که ضمن سپاس از همه هم میهنان عزیزم مورد نیاز می دانم توضیحاتی را در این زمینه خدمتتان ارایه کنم.

بزرگترین سعادت و افتخار جهت هر هنرمند، انجام فعالیتی جهت میهن خویش و تولید اثری در سطح ملی و فراملی است و نخستین شرط دوام و پذیرش یک اثر هنری، راستی و صداقت در بطن و متن آن اثر هست. به عبارتی دیگر یک اثر هنری باید از دل و جان هنرمند برخاسته باشد تا بتواند بر دل ها بنشیند.

البته مورد نیاز به تکرار نیست که متاسفانه در این سال ها کار هنری سمت و سویی بیگانه با اصل معنا و خاستگاه بی بدیل آن پیدا کرده و غالبا چون ابزاری جهت امرار معاش به کار می آید. شاید هم با توجه به شرایط اجتماعی نتوان چندان ایرادی به خالقان این نوع آثار و حتی مخاطبانشان گرفت ولی هنگامی که صحبت از کاری در شأن مردم بزرگ کشور عزیزمان ایران و تولید اثری ملی به میان می آید بازیگران و صورت های معروف باید با دقت نظری ژرف به آن نگاه کنند تا دچار لغزش و خطایی تاریخی نشوند.

اساسا رسالت و دنیا بینی بازیگران و صورت های معروف و نظر های آنها دربزنگاه هایی چنین است که محک می خورد و اگر با چشمی باز و دلی آگاه به توانایی، خاستگاه و اهداف خویش ننگرند ممکن است دست به کاری بزنند که در افق و تار و پود وجودشان که در بعد سالیان عمر ممارست، تجربه و اندیشه تعریف شده است نگنجد و قطعا ارتکاب و سر نهادن با هر انگیزه ای جهت ورود به آن عرصه، بی صداقتی محض با خویش و سپس خیانت به مخاطبان و مردمی است که همواره و در سخت ترین شرایط همراه و همدوش با بازیگران و صورت های معروف راستین ارزش بوده و هستند.

طی این روزها و با تعمق و دقت زیاد به این نتیجه نزدیک تر شدم که جنس و محتوای موسیقی که من در طی حدود ۲۲ سال فعالیت و تلاش حرفه ای در آن رشد و پرورش یافته ام و هویت و اصالت هنری مهمترین رکن آن هست، ممکن است با نتیجه و خروجی که عزیزان دست اندرکار و سفارش دهنده اثر از آن توقع دارند و به حق هم بایستی حاصل شود، ناهمگون و ناهماهنگ باشد و از این رو نتوانم خواسته خیل عظیم مخاطبان و علاقه مندان گرانقدر این مناسبت مهم ورزشی و بین المللی را مرتفع سازم.

اینجانب برخود فرض می دانم که از همه عزیزان و و دوستانم از جمله استاد شهرداد روحانی، مسئولان وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد، جناب ساعد باقری، بنیاد رودکی و مدیر عامل محترم آن بنیاد که صمیمانه و با مهر مرا لایق و شایسته اجرای اثری به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی دانسته و خالصانه تمامی شرایط و امکانات مورد نیاز جهت حضور اینجانب را مهیا نمودند، کمال سپاسگزاری را دارم و علی رغم میل و خواسته ام که برداشتن گامی هرچند کوتاه در این مسیر بوده و هست، صادقانه باید اعلام نمایم که متاسفانه از همکاری و همکاری در این مناسبت معذورم.

در آخر جهت همه دست اندرکاران و بازیگران و صورت های معروف ارزشمندی که افتخار حضور و همکاری در تولید این مناسبت مهم را دارند و همچنین جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عزیزمان آرزوی موفقیت و کامیابی دارم.

علیرضا قربانی از اجرای موزیک جام جهانی انصراف داد

واژه های کلیدی: ایران | قربانی | ایرانی | فوتبال | بازیگران | جام جهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs